База отдыха Синий краб / Отзывы отдыхающих

Світлана Грушко 14.09.2020
Відпочивали у вересні 2020.. Море, пісок, острів залишаться назавжди в серці...
"Синій краб": дійсно бар на базі продукує багато "синіх людей", співати будуть до ранку. Найгірша ситуація, що руйнує все... це туалети на базі((( Нехай вони верев'яні, це навіть дуже природньо... АЛЕ ЇХ ТРЕБА ПРИБИРАТИ!!! В ТУАЛЕТИ ЗАЙТИ НЕМОЖЛИВО із-за мух, які там стіною. І тому всі грішать за будиночками і від цього на території бази стоїть СТІЙКИЙ ТУАЛЕТНИЙ ЗАПАХ. Їсти також не ризикнули, мухи усюди і їх дууууже багато.

Керують відпочинком хлопці, які вважають, напевно, що прибирати .. то не чоловіча справа. ПРИБИРАТИ ВСЮДИ: туалети, кімнати, лежаки, столики і т.д

Але АЛЬТЕРНАТИВА на острові є ...Наталя Габрук 14.09.2020
Наталія
Прибули на острів 8.09.20р.,планували бути днів 7-10,але нажаль витримали тільки 4 доби.Природа чудова,море чистесеньке і тепле,дельфіни припливали кожен ранок.Трохи вітряно у другій половині дня.Насолоджуйтесь і відпочивайте.....Але поруч з цією красою межує сервіс який надає Синій краб.Це ЖАХ!!!!Антисанітарія!!!!П‘янство !!!!Шум!!!!
Будиночки фанерні з ліжками і гірляндами з мух(таку кількість мух я ще не зустрічала).Бар з гучною музикою не дає спати до пів ночі,та й на протязі дня посидіти з чашечкою кави не комфортно(зрештою кави взагалі не було☹️).Візитівкою Синього крабу є Санвузол?два перекошених ящика в яких не закриваються двері,рояться мухи,сморід....шок!!!! Іна завершення, адміністрація пиячила цілодобово не цікавлячись і не намагаючись покращити побут проживаючих!!!!!Дуже шкода,що всю цю красу яку дав нам Господь Бог можна зіпсути людськими руками!!!!Olesya Domaradzka 07.08.2020
Відпочивали на базі відпочинку сім'єю в серпні 2020.
Плюси - розташування. Близько від місуя куди прибуває великий кораблик і прямо на самій пристані куди прибувають приватні перевізники – катери та яхти.
Так як база розташована в найтоншому місці острова у розпорядженні відпочивальників одразу 2 пляжі. На затоку з виглядом на захід сонця і на море з виглядом на схід і маяк.
В барі Синій краб хороший кухар який за дуууже помірну ціну готує три рази на день страви. За 3 дні нам навіть доводилось їсти свіжовиловлену рибу. Їжа проста, але свіжа і корисна. Салати, картопля, гречка, омлет, овочеве рагу, м'ясна піджарка.
В барі є напої: пиво, квас, лимонад, коктейлі (холодні), кава, чай і всілякі пакетовані перекуси. Був ще якийсь міцний алкоголь, не досліджувала який саме. Тут же можна зарядити всі свої гаджети, бо острів не електрифікований.
В будиночках з тирсоплити і дерев'яної вагонки є тільки ліжка з постільною білизною. На вікнах протимоскітні сітки. Будиночки нагріваються за день. Є літній умивальничок на стіні кожного будиночка.
На базу доставляють у бутлях прісну воду, яку можна виклристати для літнього душу.

З мінусів.
База заточена під відпочивальників, що пиячать. . Немає ні м'яча, нісітки для волейболу на пляжі, ні якогось сапа, чи байдарки на винаєм. Біля кожного будиночка столик. З кожного другого будиночка всю ніч лунає музичка, люди сидять за столиками і п'ють. І о 8.20, коли відкривається бар уже шикуєтбся черга за пивом. Часом було враження, що я перебувала в алкогольному"зомбі апокаліпсисі". Нічні крики сварки, у когось був приступ білої гарячки. З трьох ночей – жодна не була спокійною.
І якщо припустити, що вини власників бази у цьому нема, то вишенькою на торті є два туалети на базі, про які точно мали б подбати.
Дерев'яні будки з діркою і ямою, повні мух, лайна, страшенно смердючі. Це було просто приниження гідності. Думаю в 21 столітті можна поставити біотуалет на території і здійснювати належний за ним догляд.